ביטוח חיים

יש לך שאלה? רוצה לרכוש ביטוח? קליק ונתקשר.

עקבו אחרינו בפייסבוק

סוגי הפוליסות

Depositphotos_61326771_original

פוליסת ביטוח חיים היא אחת מהפוליסות החשובות וההכרחיות ביותר עבור כל אחד ואחת מאיתנו, כאשר חשיבותה של הפוליסה נובעת בין היתר מהצורך הקיומי המלווה אותנו לאורך כל החיים בכל הנוגע להבטחת עתידה הכלכלי של משפחתנו.
פוליסות ביטוחי חיים מיועדות לכל אותם מצבים ומקרים בהם בעל/ת הפוליסה עלול לאבד את יכולת השתכרותו כתוצאה מנכות, מחלה קשה, תאונה וכדומה. במקביל, פוליסת ביטוח חיים משמשת גם לצרכי הבטחת מקורות הכנסה בגיל פרישה.
חשיבות נוספת של ביטוחי החיים קשורה לכלל אותם מקרים בהם המפרנס הראשי של המשפחה נפטר בפתאומיות או כתוצאה ממחלה קשה. במקרים אלו, קצבה חודשית המשולמת לשארי המבוטח היא זו המאפשרת לבני המשפחה להמשיך ולהתקיים בכבוד.
כל סוגי הפוליסות במקום אחד!
אנחנו ב-ינקי גנוד אשכולות סוכנות לביטוח, מעמידים לרשות קהל לקוחותיו את כל סוגי הפוליסות הקיימות בתחום ביטוחי החיים, ובדומה לכל מוצר ביטוחי אחר המשווק על ידינו, אנו מתחייבים לשקיפות מלאה, ליווי אישי בכל הנוגע להתאמת הפוליסה לצרכי המבוטח וכמובן, מתן מענה שירותי- מקצועי לאורך כל תקופת הביטוח.
בין יתר סוגי הפוליסות המשווקות על ידינו בתחום ביטוחי החיים תוכלו למצוא: ביטוח חיים ריסק למקרה מוות, ביטוח חיים לאובדן כושר עבודה ונכות, ביטוח חיים למקרי נכות כתוצאה מתאונה, ביטוחי חיים באמצעות ביטוח מנהלים ועוד.
רוצים להבטיח לעצמכם את התנאים והמחירים האטרקטיביים ביותר בתחום ביטוחי החיים? צרו איתנו קשר עוד היום.

נהניתם? שתפו!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print

השארת תגובה

דילוג לתוכן