ביטוח בריאות פרטי

יש לך שאלה? רוצה לרכוש ביטוח? קליק ונתקשר.

עקבו אחרינו בפייסבוק

סוגי הפוליסות

Depositphotos_5246671_l-2015

ביטוח בריאות פרטי-הפוליסה האופטימאלית לכל תרחיש רפואי מורכב!

דואגים לבריאותכם ולבריאות בני משפחתכם? זה הזמן לדעת יותר על פוליסת ביטוח בריאות פרטי המקנה לכם את הכיסוי האופטימאלי ביותר לכל תרחיש רפואי מורכב.
פוליסת ביטוח בריאות פרטי, בניגוד למוצרי השב"ן (שירותי הבריאות הנוספים) המוצעים לכם על ידי קופות החולים, הינה פוליסת ביטוח הפועלת בהתאם לחוק חוזה הביטוח, וכפועל יוצא מכך, היא מבטיחה לכם את הכיסוי האופטימאלי ביותר בכל אותם מצבים בחיים בהם תדרשו להתמודד עם מחלה קשה או אירוע רפואי מורכב.

פוליסת ביטוח בריאות פרטי כוללת בתוכה מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים המותאמים לכל תרחיש רפואי מורכב עימו תדרשו להתמודד, החל מכיסוי בסיסי להשתלות ורכישת תרופות מחוץ לסל התרופות, דרך כיסוי מורחב לביצוע ניתוחים וטיפולים רפואיים מורכבים בחו"ל ועד לכיסוי מלא הכולל בתוכו מסלול ניתוחים מלא בארץ מהשקל הראשון!

אנחנו ב-ינקי גנוד אשכולות סוכנות לביטוח, מתמחים בתחום ביטוחי הבריאות, ומאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של מוצרי ביטוח בתחום ביטוחי הבריאות. תוכניות ביטוח הבריאות המשווקות על ידינו כוללות בין היתר: כיסוי מורחב לביצוע השתלות ורכישת תרופות אשר אינן נכללות בסל התרופות (סל בריאות), כיסוי מורחב למטרות קיומו של ניתוח בארץ ובחו"ל וכיסויים ביטוחים נוספים אשר אינם נכללים באף תכנית ביטוח אחרת.

ביטוחי בריאות ב-ינקי גנוד סוכנות לביטוח- כל היתרונות
אצלנו ב-ינקי גנוד אשכולות סוכנות לביטוח, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים גם בתחום ביטוחי הבריאות. בין יתר היתרונות שלנו תמצאו:

מגוון רחב של תוכניות ביטוח בריאות – אנחנו עובדים אל מול כל חברות הביטוח המובילות בישראל
התאמה אישית – אנחנו מקפידים על התאמה מלאה בין צרכיו הרפואיים של הלקוח לבין תנאי הפוליסה אותה אנו משווקים
מחירים אטרקטיביים – ההיצע המרשים של פוליסות הבריאות המשווקות על ידינו מאפשר גם לכם ליהנות מתנאים מיוחדים במחירים מיוחדים!
ליווי אישי לאורך כל הדרך – יועץ ביטוח בכיר מטעמנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי תכנון והרכבת הפוליסה ואף יעמוד לרשותכם גם במקרים בהם תדרשו לנהל הליכי תביעה אל מול חברות הביטוח.

ביטוח מחלות קשות ינקי גנוד- איתכם גם ברגעים הקשים
משפחות רבות בישראל הנאלצות להתמודד עם גילוי מחלה קשה אצל אחד מבני המשפחה, עלולות למצוא את עצמן במצב כלכלי מורכב ובעייתי, וזאת לנוכח ההוצאות הכספיות הנלוות להליכי ההתמודדות עם המחלה. ביטוחי השב"ן (שירותי בריאות נוספים) המשווקים על ידי קופות החולים אינן מסייעות למשפחה להתמודד עם מכלול ההוצאות הנלוות להליכי הטיפול במחלה, וברוב המקרים הם נועדו לצרכי כיסוי ההוצאות הישירות של הטיפול הרפואי. יתר ההוצאות כגון: רכישת אביזרים מיוחדים, קבלת סיוע פסיכולוגי ומערך תמיכה לבני המשפחה, תשלום בגין אובדן ימי עבודה, קבלת עזרה בביצוע מטלות ביתיות, נסיעות וכדומה, אינן נכללות בביטוחי השב"ן, והדרך היחידה באמצעותה תוכלו להבטיח לעצמכם את הכיסוי המורחב ביותר המיועד לצרכי כיסוי מכלול ההוצאות הרפואיות, היא באמצעות רכישת ביטוח מחלות קשות.
אנחנו ב-ינקי גנוד אשכולות סוכנות לביטוח, מודעים היטב לחשיבות הימצאותה של הפוליסה ברגעי האמת, ולכן אנו מעמידים לרשותכם תוכניות ביטוח מורחבות המשלבות בתוכם כיסוי אופטימאלי המיועד גם לצרכי כיסוי הטיפולים הרפואיים הנדרשים לצרכי ההתמודדות עם המחלה וגם לכיסוי ההוצאות הרפואיות הנלוות למחלה. בדומה לכל פוליסת ביטוח אחרת המשווקת על ידינו, גם בתחום ביטוח מחלות קשות, אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של מסלולי ביטוח המוצעים לכם על ידי חברות הביטוח הגדולות והמובילות ביותר בישראל.

נהניתם? שתפו!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print

השארת תגובה

דילוג לתוכן