ביטוח מחלות קשות

יש לך שאלה? רוצה לרכוש ביטוח? קליק ונתקשר.

עקבו אחרינו בפייסבוק

סוגי הפוליסות

Depositphotos_62158825_original

ביטוח מחלות קשות – אחת מהפוליסות הנתבעות ביותר!!!

פוליסת ביטוח מחלות קשות נועדה בראש ובראשונה להבטיח לציבור המבוטחים קבלת פיצוי כפסי בעת גילוי מחלה קשה, וזאת לצרכי כיסוי ההוצאות הטיפוליות וההוצאות הנלוות למחלה.
אנחנו ב-ינקי גנוד אשכולות סוכנות לביטוח, מודעים היטב לחשיבות הימצאותה של הפוליסה ברגעי האמת, ולכן אנו מעמידים לרשותכם תוכניות ביטוח מורחבות המשלבות בתוכם כיסוי אופטימאלי המיועד לצרכי כיסוי ההוצאות הרפואיות הנלוות למחלה.

הפוליסה המוצעת על ידינו בתחום ביטוח מחלות קשות מתייחסת בין היתר לכל אחת מהמחלות הבאות: השתלת איברים, יתר לחץ דם ריאתי, אי ספיקת כליות, אנמיה אפלסטית, גידול שפיר של המוח, אי ספיקת כבד פולמיננטית, טרשת נפוצה, שבץ מוחי, דלקת מוח, סרטן על כל סוגיו, שיתוק, תסמונת כשל חיסוני (איידס), אילמות, חירשות, פרקינסון ועוד.
ביטוח מחלות קשות ב-ינקי גנוד- איתכם גם ברגעים הקשים!

גילוי של אחת מהמחלות הקשות המופיעות לעיל, עלולה להוביל לפגיעה משמעותית באיכות חייו של החולה, גם בהיבט הרפואי וגם בהיבט הכלכלי לנוכח העלויות הגבוהות הנלוות לטיפול הרפואי. באמצעות ביטוח מחלות קשות המשווק על ידינו ב-ינקי גנוד, תוכלו להבטיח לעצמכם את הכיסוי המורחב ביותר המיועד לצרכי כיסוי ההוצאות הרפואיות, וכפועל יוצא מכך, לשמור על רמת חייכם לאורך זמן.
בדומה לכל פוליסת ביטוח אחרת, גם בתחום ביטוח מחלות קשות, אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של מסלולי ביטוח המוצעים לכם על ידי חברות הביטוח הגדולות והמובילות ביותר בישראל. הפעילות השוטפת שלנו אל מול כל חברות הביטוח הגדולות, מאפשרת לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מתנאים מיטביים ומחירים מועדפים ברכישת פוליסה לביטוח מחלות קשות.

נהניתם? שתפו!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print

השארת תגובה

דילוג לתוכן