ביטוח סיעוד

יש לך שאלה? רוצה לרכוש ביטוח? קליק ונתקשר.

עקבו אחרינו בפייסבוק

סוגי הפוליסות

Seniors friends talking together

ביטוח סיעוד מאפשר לאלפי משפחות בישראל להתמודד עם העלויות הכספיות הגבוהות הנלוות לטיפול סיעודי ביקיריהם, ומאפשר לאדם המוגדר במצב סיעודי, להיות זכאי לטיפולי הסיעוד המטיבים ביותר.

אנחנו ב-ינקי גנוד אשכולות סוכנות לביטוח, מתמחים בתכנון פוליסות סיעוד והתאמת תנאי הפוליסה למצבו הסיעודי (והסיבות אשר הובילו לכך) של המבוטח. כידוע, מצב סיעודי הינו מצב הנקבע בהתאם ליכולות תפקודיות בביצוע פעולות יומיומיות כגון: שכיבה, קימה, רחצה, אכילה, שתייה, ניידות ושליטה על הסוגרים, ועל אף שמצב זה מאפיין את אוכלוסיית הגיל השלישי, גם גברים ונשים צעירים יותר עלולים למצוא את עצמם מוגדרים כסובלים ממצב סיעודי, וזאת בשל נכות בדרגה כזו או אחרת המגבילה אותה מביצוע אותן פעולות יומיומיות המופיעות לעיל.

ביטוחי סיעוד בינקי גנוד- כל היתרונות
אצלנו ב-ינקי גנוד אשכולות סוכנות לביטוח, תוכלו להבטיח לעצמכם את תוכניות הביטוח האופטימאליות ביותר למצב בו אתם או אחד/אחת מיקירכם יוגדר כחולה סיעודי. תוכניות הביטוח המשווקות על ידינו בתחום הסיעודי כוללות הרחבות ביטוחיות ומגוון רחב של מסלולי פוליסה אותה אנו בוחרים בקפידה עבור לקוחותינו.

בנוסף, אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מהיצע מגוון של תוכניות ביטוח המשווקות על ידי חברות הביטוח המובילות בתחומן, דבר המאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות גם תנאי פוליסה מטיבים וגם ממחירים אטרקטיביים.

צרו איתנו קשר עוד היום ויועץ ביטוח סיעוד מטעמנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי בחירת הפוליסה.

נהניתם? שתפו!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print

השארת תגובה

דילוג לתוכן