איתור כספים

אשכולות סוכנות לביטוח בבעלותו של ינקי גנוד מציגים:

המסלקה הפנסיונית
שירות ייעודי לאיתור כספים אבודים מקרנות הפנסיה, ביטוחי החיים, קופות הגמל וקרנות ההשתלמות
הידעתם שיותר מ-10 מיליארד שקלים "פשוט נשכחו" על ידי ציבור החוסכים לאורך השנים באפיקים השונים של החיסכון הפנסיוני? רוצים לדעת אם גם לכם קיים "כסף אבוד" אותו ניתן להשיב? זה הזמן להיחשף לשירותי המסלקה הפנסיונית של סוכנות הביטוח אשכולות בבעלותו של ינקי גונד.

אצלנו ב-אשכולות סוכנות לביטוח, תוכלו לבצע בירור מעמיק ומדויק לאיתור כספי פנסיה, קופות גמל, ביטוחי חיים וקרנות השתלמות. כספים אלו "פשוט נשכחו" על ידיכם לאורך השנים, וזה הזמן להשיב אותם אליכם ולרכז את כל כספכם האבוד בקופת חיסכון פנסיוני אחת בחברה אחת!

כספים אבודים-מה זה בכלל? 
כסף אבוד הוא למעשה הגדרה כוללת לכל אותם כספים אותם דאגנו לחסוך לאורך השנים באמצעות מקום העבודה באחת מקרנות הפנסיה, קרנות ההשתלמות או קופות הגמל. ברוב המקרים, עם החלפת מקום העובדה, רוב ציבור החוסכים איננו מודע לכך שכספי החיסכון אשר נצברו עבורם נותרים מאחור ואינם עוברים עימם לאפיקי החיסכון החדשים הנפתחים עבורם באמצעות מקום עבודתם החדש.
באמצעות המסלקה הפנסיונית של סוכנות הביטוח אשכולות, תוכלו לאתר במדויק את כל אותם כספים אבודים השייכים לכם ולהשיבם לחשבונות החיסכון החדשים שלכם באמצעות ריכוזם בקופת חיסכון פנסיוני אחת!
חשוב לנו שתדעו: השירות לאיתור כספים אבודים בחברתנו מוענק כשירות אישי לכל לקוח/ה והוא איננו כרוך בתשלום!

למידע נוסף אודות שירותי המסלקה הפנסיונית ושירותי הייעוץ הפיננסי והפנסיוני המוצעים לכם בחברתנו, צרו איתנו קשר עוד היום!

קליק ונתקשר

דילוג לתוכן