תביעות

טלפונים חירום:

התקשרו אלינו 08-9208888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

רוצים לתבוע?

חברות גרירה:
שגריר- *8888
פמי- 039535656
דרכים- 035761205

שמשות:
אילן זגגות רכב- 036534444
פמי- 039535611
אוטוגלס- 1800404505

רשימת שרברבים לטיפול בנזקי צנרת

ניהול התביעה

ניהול תביעות –טובת הלקוח תמיד בראש סדר העדיפויות!

אנחנו ב-ינקי גנוד אשכולות סוכנות לביטוח, עושים הכול על מנת לסייע לכל אחד ואחת מלקוחותינו הנדרש להגיש תביעה ביטוחית לצורך הפעלת הפוליסה אותה הוא רכש מאיתנו. לרשות לקוחותינו אנו מעמידים שירות מקצועי העוסק אך ורק בניהול תביעות הלקוח, וכל זאת כחלק מהתפיסה השירותית שלנו במסגרתה טובת הלקוח היא תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו!
על מנת לסייע גם לכם לייעל את הליך התביעה הביטוחית, אנחנו ב-ינקי גנוד, מאפיינים עבורכם את המקרה הביטוחי בגינו אתם מגישים את תביעת הביטוח, ומנהלים עבורכם את הליך רישום התביעה וטיפולה אל מול חברות הביטוח. בנוסף, אנו מסייעים לכם בהתנהלות מול גורמים מקצועיים הקשורים לבירור נושאי התביעה, לרבות, שמאים, חוקרי ביטוחי, רופאים וכדומה, ובמידת הצורך, אנו מפנים אתכם לקבלת שירותי ייעוץ משפטי.
מטרת השירות המוצע על ידינו בכל הנוגע לניהול התביעה, היא לאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממענה מקצועי לאורך כל שלבי התביעה ולהסתייע בידע המקצועי המורחב העומד לרשותנו.
תמיד עם הפנים ללקוח!

אנחנו ב-ינקי גנוד, רואים בכל אחד ואחת מלקוחותינו שותף לדרך ולהצלחה, ולכן אנו מקפידים להעמיד לרשותם את השירות המקצועי והיעיל ביותר גם במקרים בהם נדרשת הגשת תביעה כנגד אחת מחברות הביטוח שאת מוצריהן אנו משווקים.

חשוב לנו שתדעו: שירות ניהול תביעות מיועד בראש ובראשונה לקהל לקוחותינו אך גם אילו מביניכם שאינם נמנים על לקוחותינו יכולים להסתייע בנו לצורך ייעול הליכי התביעה.

דילוג לתוכן